پیکنت | دانلود فیلم و سریال

http://www.picnet.ir/

دانلود فیلم خارجی

دانلود جدید ترین فیلم های دنیا با کیفیت عالی از وبسایت اینترنتی پیکنت

دانلود جدید ترین فیلم های دنیا با کیفیت عالی از وبسایت اینترنتی پیکنت

جدید ترین مطالب سایت

Last posts
فیلم شکارچیان روح امپراتوری یخ زده Ghostbusters: Frozen Empire 2024
خلاصه داستان :

داستان فیلم

در فیلم شکارچیان روح امپراتوری یخ زده : هنگامی که کشف یک وسیله باستانی اسرارآمیز، نیرویی شیطانی را آزاد می‌کند، شکارچیان روح جدید و قدیمی باید با هم متحد شوند تا از خانه خود محافظت کرده و جهان را از عصر یخبندان دوم نجات دهند اما…

توضیحات / دانلود گزارش کد : 21
دانلود فیلم کاپیتان میلر Captain Miller 2024
خلاصه داستان :

خلاصه داستان : فیلم کاپیتان میلر 2024 در دهه 1930 میلادی، در دوره حکومت تاج و تخت بریتانیا بر شبه قاره هند، سرباز سابق ارتش هند بریتانیا به نام کاپیتان میلر، پس از مشاهده جنایت و بی‌رحمی ارتش، برای محافظت از مردم در برابر بریتانیا، قیام می‌کند و…

کارگردان : Arun Matheswaran

بازیگران : Dhanush, John Kokken, Antony

توضیحات / دانلود گزارش کد : 19
دانلود فیلم پنجه آهنی The Iron Claw 2023
خلاصه داستان :

فیلم The Iron Claw داستان واقعی فون اریک‌ها و ظهور و سقوط این خانواده در کشتی کج را روایت می‌کند. خانواده‌ای که از دهه 1960 میلادی به شهرت رسیده و تاثیر به سزایی بر کشتی کج و WWE گذاشتند.

داستان فیلم “پنجه آهنی” حول محور خانواده فون اریش است. این خانواده از دهه 1960 به بعد به عنوان کشتی‌گیران حرفه‌ای شناخته شده‌اند که در رینگ موفقیت‌های چشمگیری داشتند و کشتی حرفه‌ای “پنجه آهنین” را محبوب کردند. با این حال، آن‌ها با چالش‌ها و مشکلاتی همچون “نفرین فون اریش” نیز مواجه می‌شوند و نه تنها در داخل رینگ بلکه خارج از آن نیز با مشکلاتی بزرگ مبارزه می‌کنند.

توضیحات / دانلود گزارش کد : 16
فیلم شکارچیان ویران شهر Badland Hunters 2024
خلاصه داستان :

داستان فیلم

در فیلم شکارچیان ویران شهر : پس از زلزله ای مخوف در سئول، این شهر تبدیل به ویران شهری آخرالزمانی می شود که در آن همه چیز از تمدن گرفته تا قانون فروپاشیده است.

توضیحات / دانلود گزارش کد : 12
فیلم خیزش سرباز پیاده انتقام Rise of the Footsoldier: Vengeance 2023
خلاصه داستان :

داستان فیلم

در فیلم خیزش سرباز پیاده 6 انتقام : تیت برای انتقام خون مرگ وحشیانه سرباز پیاده معتمدش به سیم آخر می زند و به نیمه تاریک سوهوی دهه نود قدم می گذارد.

توضیحات / دانلود گزارش کد : 10
فیلم سگ جهنمی Hellhound 2024
خلاصه داستان :

داستان فیلم

در فیلم سگ جهنمی لورنو که یک قاتل است، آماده ترک حرفه‌اش است، به یک دوست قدیمی به نام سیتان کمک می‌کند و آخرین کار را در تایلند می‌گیرد و به دنبال یک پادشاه محلی می‌گردد. اشتباه در قضاوت به این معنی است که لورنو با همکار قدیمی پل، راه می افتد.

توضیحات / دانلود گزارش کد : 4
فیلم فراری Ferrari 2023
خلاصه داستان :

داستان فیلم

در فیلم فراری : داستان زندگی انزو فراری، سازنده ایتالیایی خودروهای اسپرت و موسس شرکت فراری، که با وجود مشکلات بسیار در خانواده، برای برنده شدن در یک مسابقه معروف اتومبیل رانی همه چیز را به خطر انداخت و...

توضیحات / دانلود گزارش کد : 1

اخبار سینما

اخبار سینمای داخل و خارج

250 فیلم برتر

250 فیلم برتر از نگاه سایت imdb

نقد و بررسی

نقد و بررسی بهترین فیلم های جهان